Created jtemplate joomla templates

Šiandien prisijungusiųŠiandien prisijungusių18
Vakar prisijungusiųVakar prisijungusių98
Iš viso apsilankėIš viso apsilankė817503

Naujienos

Seimo kontrolierių įstaigoje lankėsi Kirgizijos pareigūnų delegacija

Gruodžio 12 d. Seimo kontrolierius  Raimondas Šukys priėmė Kirgizijos pareigūnų delegaciją, kuri atvyko pagal Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) centro Biškeke, Kirgizijos Respublikoje, prašymą organizuoti Kirgizijos valstybės tarnautojų vizitą Lietuvoje.

Susitikimo metu Seimo kontrolierius supažindino svečius su įstaigos veikla, paaiškino Seimo kontrolierių įstatymo nuostatas, supažindino su Seimo kontrolierių skyrimo procedūra ir kontrolierių teisėmis, pažymėjo jų priimamų sprendimų įtaką valdžios institucijoms ir pareigūnams, pasidalino mintimis apie ombudsmeno institucijos svarbą demokratinėje valstybėje. Susitikime dalyvavęs Seimo kontrolieriaus vyriausiasis patarėjas Tomas Ragauskas svečiams pateikė informaciją apie įstaigoje gaunamų pareiškėjų skundų nagrinėjimą ir jų tendencijas. Kirgizijos pareigūnai domėjosi, kiek valstybėje yra ombudsmenų tarnybų, kas teikia kandidatus į Seimo kontrolieriaus postą ir kitais klausimais.

Kirgizijos pareigūnų delegacijos vizitas organizuojamas pagal ESBO vykdomą projektą „Tarptautinius standartus atitinkančią policijos veiklą ir priežiūrą reglamentuojančių teisės aktų plėtojimas policijos reformos kontekste“, siekiant supažindinti Kirgizijos valstybės tarnautojus su Lietuvos policijos valdymo organizavimo sistema, vidinės ir išorinės kontrolės mechanizmais.

Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
+370 706 65105 (tel.)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191759894

 

© Seimo kontrolierių įstaiga
Publikuojant svetainės medžiagą būtina nuoroda į šaltinį