Created jtemplate joomla templates

Šiandien prisijungusiųŠiandien prisijungusių9
Vakar prisijungusiųVakar prisijungusių95
Iš viso apsilankėIš viso apsilankė824945

Naujienos

Seimo kontrolierius Raimondas Šukys lankysis Tauragės rajono savivaldybėje ir susitiks su gyventojais

2014 m. lakričio 20 d.

Raimondas ŠukysSeimo kontrolierius Raimondas Šukys tęsia vizitus po šalies savivaldybes. Šių metų lapkričio 27 d., 10 val., Seimo kontrolierius lankysis Tauragės rajono savivaldybėje, kur susitiks su  Tauragės rajono meru Pranu Petrošiumi, administracijos direktoriumi Algirdu Mosėjumi, padalinių vadovais ir kitais savivaldybės institucijų pareigūnais.

Susitikime ketinama aptarti Seimo kontrolierių įstaigos veiklos tikslus, nagrinėjamus skundus dėl galimai pažeistų žmogaus teisių į gerą viešąjį administravimą bei problemas, susijusias su Tauragės rajono administracijos ir savivaldybės įstaigų pareigūnų veikla.

Lankydamasis Tauragėje, Seimo kontrolierius R.Šukys taip pat priims iš anksto užsiregistravusius gyventojus. Gyventojų priėmimas vyks lapkričio 27 d., 13 val. Registracija į susitikimą su Seimo kontrolieriumi vykdoma nemokamu Seimo kontrolierių įstaigos telefonu 8 800 22100.

Seimo kontrolierių įstaigoje pernai iš viso buvo gauti 2 897 fizinių ir juridinių asmenų pareiškimai, iš kurių 1 846 registruoti kaip skundai. Seimo kontrolieriai pateikė 903 rekomendacijas. 1 382 skundai buvo susiję valstybės institucijų pareigūnų veikla, o su savivaldos institucijų – 628 skundai (iš jų 164 skundai buvo susiję ir su valstybės, ir su savivaldybių pareigūnų veikla). Praėjusiais metais 86 skundus perdavė Seimo nariai.

Seimo kontrolieriai gina žmogaus teisę į gerą viešąjį administravimą, užtikrinantį žmogaus teises ir laisves, prižiūrėti, ar valdžios įstaigos vykdo pareigą tinkamai tarnauti žmonėms. Seimo kontrolieriai taip pat vykdo nacionalinę kankinimų prevenciją laisvės apribojimo vietose pagal Konvencijos prieš kankinimą ir kitokį žiaurų, nežmonišką ar žeminantį elgesį ar baudimą fakultatyvų protokolą.

Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
+370 706 65105 (tel.)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191759894

 

© Seimo kontrolierių įstaiga
Publikuojant svetainės medžiagą būtina nuoroda į šaltinį