Created jtemplate joomla templates

Šiandien prisijungusiųŠiandien prisijungusių57
Vakar prisijungusiųVakar prisijungusių95
Iš viso apsilankėIš viso apsilankė835117

Naujienos

Tauragėje lankėsi Seimo kontrolierius Raimondas Šukys

2014 m. lapkričio 27 d.

IMG-0273-Custom-17398Lapkričio 27-ąją Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi Seimo kontrolierius savivaldybių institucijų ir įstaigų pareigūnų veiklai tirti Raimondas Šukys.

Seimo kontrolierius vizitą Tauragėje pradėjo susitikimais su Tauragės rajono savivaldybės meru Pranu Petrošiumi, administracijos direktoriumi Algirdu Mosėjumi, Vyriausybės atstove Tauragės apskrityje Irena Ričkuviene, padalinių vadovais ir kitais savivaldybės institucijų darbuotojais.

 aptarti Seimo kontrolierių įstaigos veiklos tikslai, nagrinėjami skundai dėl žmonių teisių į gerą viešąjį administravimą užtikrinimo, taip pat aptartos dažniausiai kylančios problemos, susijusios su netinkamu viešuoju administravimu.

Pristatęs Seimo kontrolierių įstaigos veiklą bei kreipimosi į ją būdus, Raimondas Šukys informavo, kad praėjusiais metais Seimo kontrolierių institucijoje gauti tik du skundai iš Tauragės rajono savivaldybės, šiais metais – 6. Iš Jurbarko gauta 4 skundai, Pagėgių – 3, Šilalės rajono – 1. Žymiai daugiau skundų gaunama iš didžiųjų šalies miestų savivaldybių (Kauno – 63 skundai, Vilniaus –224).

Susitikimuose su savivaldybės meru Pranu Petrošiumi, administracijos padalinių vadovais bei darbuotojais  buvo paminėta, kad nusiskundimai dėl daugiabučių namų renovacijos proceso bei socialinių pašalpų teikimo yra opiausios šiuo metu vyraujančios problemos ir daugiausia gyventojų nepasitenkinimo sulaukianti sritis. Lankydamasis Tauragėje, Seimo kontrolierius Raimondas Šukys taip pat priėmė iš anksto užsiregistravusius gyventojus.

Pasak Seimo kontrolieriaus Raimondo Šukio, susitikimai su gyventojais, pareigūnais suteikia galimybę pagerinti savivaldybių teikiamų viešojo administravimo paslaugų kokybę, žmonės gauna daugiau ir išsamesnės informacijos apie Seimo kontrolierių veiklą, įgaliojimus ir apie galimybes kreiptis į Seimo kontrolierių.

Lankydamasis Tauragėje, Seimo kontrolierius Raimondas Šukys dalyvavo Tauragės televizijos laidoje „Miesto ritmas“, kur pristatė Seimo kontrolierių įstaigą. Laida buvo rodoma gruodžio 3 d. 16 val. 

 

Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
+370 706 65105 (tel.)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191759894

 

© Seimo kontrolierių įstaiga
Publikuojant svetainės medžiagą būtina nuoroda į šaltinį