Created jtemplate joomla templates

Šiandien prisijungusiųŠiandien prisijungusių90
Vakar prisijungusiųVakar prisijungusių98
Iš viso apsilankėIš viso apsilankė821919

Naujienos

Seimo kontrolierius su Aplinkos apsaugos ministerijos atstovais aptarė atliekų tvarkymo problemas

2015 m. balandžio16 d.

imageSeimo kontrolierius Raimondas Šukys su Aplinkos apsaugos ministerijos, Aplinkos apsaugos agentūros atstovais aptarė atliekų tvarkymo reglamentavimo, komunalinių paslaugų tvarkymo savivaldybėse problemas.

Susitikęs su Aplinkos apsaugos ministerijos Atliekų tvarkymo departamento vadovu Daliumi Krivicku ir Aplinkos apsaugos agentūros direktoriumi Robertu Martecku, Seimo kontrolierius Raimondas Šukys kalbėjosi apie bendradarbiavimo svarbą sprendžiant pareiškėjų problemas ir aptarė atliekų tvarkymo teisinio reglamentavimo ydas.

Susitikime kalbėta apie importuotojų ir gamintojų vykdomo individualaus ir kolektyvinio atliekų tvarkymo teisinį reglamentavimą, aptarti šio reglamentavimo probleminiai aspektai.IMG 0005

Aplinkos apsaugos ministerijos atstovai Seimo kontrolieriui pristatė Atliekų tvarkymo įstatymo 30(2) straipsnio pakeitimus, susijusius su rinkliavos dydžio apskaičiavimu už komunalinių atliekų surinkimą.

Seimo kontrolieriui R. Šukiui buvo pristatytas Aplinkos apsaugos ministerijos parengtas taiyklių, kuriomis vadovaujantis turi būti apskaičiuojamas rinkliavos ar kitos įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atkiekų turėtojų ir atliekų tvarkymą dydis, projektas.

Seimo kontrolieriai gina žmogaus teisę į gerą viešąjį administravimą, užtikrinantį žmogaus teises ir laisves, prižiūri, ar valdžios įstaigos vykdo pareigą tinkamai tarnauti žmonėms. Seimo kontrolieriai taip pat vykdo nacionalinę kankinimų prevenciją laisvės apribojimo vietose pagal Konvencijos prieš kankinimą ir kitokį žiaurų, nežmonišką ar žeminantį elgesį ar baudimą fakultatyvų protokolą

Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
+370 706 65105 (tel.)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191759894

 

© Seimo kontrolierių įstaiga
Publikuojant svetainės medžiagą būtina nuoroda į šaltinį