Created jtemplate joomla templates

Šiandien prisijungusiųŠiandien prisijungusių13
Vakar prisijungusiųVakar prisijungusių98
Iš viso apsilankėIš viso apsilankė817498

Naujienos

Seimo kontrolierių įstaigoje įvyko pirmasis Žmogaus teisių mokymų programos susitikimas

2019 m. balandžio 12 d.

Susitikimas su studentaisSeimo kontrolierių įstaigoje – nacionalinėje žmogaus teisių institucijoje – prasidėjo kassavaitinė Žmogaus teisių mokymų programa, į kurią rinkosi Mykolo Romerio bei Vilniaus universiteto studentai. Pirmojo susitikimo metu mokymų programą studentams pristatė Seimo kontrolierių įstaigos vadovas Augustinas Normantas bei MRU teisės mokyklos dekanė prof. dr. Lyra Jakulevičienė.

Seimo kontrolierių įstaigos vadovas Augustinas Normantas sveikino mokymų programos dalyvius bei džiaugėsi, kad siekis stiprinti žinias apie žmogaus teisių suvokimą bei apsaugą subūrė skirtingas studijų programas studijuojančius studentus. Seimo kontrolierių įstaigos vadovas taip pat atkreipė dėmesį į žmogaus teisių sklaidos būtinybę, kuri padeda atpažinti, vertinti ir tinkamai reaguoti į žmogaus teisių problemas įvairiose gyvenimo sferose.

Įvairias studijų šakas studijuojančių studentų dėmesį patraukė pristatyti kassavaitinių mokymų vedėjai – geriausi žmogaus teisių specialistai, kurie rūpinsis, kad teorinė mokymų dalis persipintų su realiais praktiniais pavyzdžiais ir užduotimis. Žmogaus teisių mokymų programos iniciatoriai patikino, kad dalyvių laukia ne tik suvokimo bei kompetencijos apie žmogaus teises plėtojimas, bet ir rimties bei susikaupimo reikalaujančios užduotys, kurios palies opiausias žmogaus teisių sritis.

Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
+370 706 65105 (tel.)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191759894

 

© Seimo kontrolierių įstaiga
Publikuojant svetainės medžiagą būtina nuoroda į šaltinį