Created jtemplate joomla templates

Šiandien prisijungusiųŠiandien prisijungusių56
Vakar prisijungusiųVakar prisijungusių96
Iš viso apsilankėIš viso apsilankė832028

Naujienos

Seimo kontrolierė M. Vainiutė apsilankė Širvintų r. savivaldybėje

 
 
2020 m. sausio 14 d. Širvintų r. savivaldybėje viešėjo Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierė Milda Vainiutė su patarėjų komanda. Susitikimo su savivaldybės vadovėmis metu buvo aptartos rajono aktualijos, pagrindinės problemos. Plačiau nagrinėti klausimai, kaip savivaldybės administracija vykdo administracinės naštos mažinimo priemones, kaip vyksta gyventojų aptarnavimas. 
 
Seimo kontrolierė M. Vainiutė pasidžiaugė, kad Seimo kontrolierių įstaiga pernai iš Širvintų r. tesulaukė vieno gyventojų skundo, susijusio su Nacionalinės žemės tarnybos kompetencijos klausimais,  kuris tarpininkaujant buvo išspręstas. Svarbu ir tai, kad Širvintų r. savivaldybė įgyvendino pateiktas dvi rekomendacijas.
Pagal mažą besikreipiančiųjų į Seimo kontrolierių įstaigą skaičių galima daryti išvadą, jog gyventojų problemos yra išsprendžiamos pačioje savivaldybėje. Pasak savivaldybės merės Ž. Pinskuvienės, rajono žmonės yra kviečiami ateiti, kalbėtis, kartu spręsti problemas – savivaldybės durys yra atviros, ir tai duoda rezultatų. 
 
Seimo kontrolierė pateikė apibendrintą informaciją ir apie dažniausias problemas, dėl kurių Lietuvos savivaldybių gyventojai kreipiasi į Seimo kontrolierių įstaigą: jos susijusios su valstybinės žemės klausimais, administracinėmis atsakymų į skundus bei prašymus procedūromis, kelių, nuotekų tvarkymu.
Apie susitikimą su Seimo kontroliere buvo paskelbta iš anksto, tačiau į susitikimą neužsiregistravo nė vienas Širvintų r. gyventojas.
 
Informacija parengta pagal Širvintų r. savivaldybės pranešimą spaudai

Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
+370 706 65105 (tel.)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191759894

 

© Seimo kontrolierių įstaiga
Publikuojant svetainės medžiagą būtina nuoroda į šaltinį